Послуги

Створення та Дизайн сайтів
Ми створюємо для Вас найкращі веб-сайти. В нас ви можете замовити: сайт-візитку, інтернет-магазин, блог, промо сайт, та інші.

Хостинг для сайтів
Наші сервери розміщенні в одному із найкращих датацентрів Європи, в Німеччині. Ми гарантуємо високу швидкість роботи сайту, та 99% неперервність у роботі.

Створення мобільної версії сайтів
Кількість користувачів, які заходять на Ваш сайт з мобільних пристроїв стрімко зростає, і для коректного відображення сайту, ми пропонуємо створити мобільну версію сайту.

Розробка модулів та плагінів для CMS
Ми пропонуємо будь-які вдосконалення для ваших сайтів. Ми маємо великий досвід в розробці модулів для таких CMS як WordPress, Joomla, etc.

Технічна підтримка веб-сайтів
За допомогою нашої технічної підтримки, вам не потрібно буде переживати за резервні копії сайту, за хакерські атаки на сайт, за те, чи сайт працює. Ми все це беремо на себе, і гарантуємо роботу сайту в режимі 24/7.

Розробка складних Інтернет магазинів та Порталів
В нас великий досвід розробки складних інтернет проектів. Ми професійно створюємо великі інтернет-магазини, портали на які щодня заходять тисячі людей, каталоги з великим функціоналом, а також різні веб-додатки та програми.